Oferujemy możliwość wydzierżawienia zasobów naszego Centrum Przetwarzania Danych, zarówno w formie udostępnienia pomieszczeń potrzebnych do umieszczenia infrastruktury IT, jak i zapewnienia gotowych serwerów wraz z oprogramowaniem.

Usługa może również obejmować pełną administrację dzierżawionego serwera włącznie z instalacją poprawek, analizą logów, wykonywaniem kopii zapasowych i innych usług wykonywanych w ramach zarządzania systemami operacyjnymi.

Przeznaczenie

Rozwiązanie to jest szczególnie zalecane dla firm, które z różnych względów (ekonomicznych, funkcjonalnych) nie przewidują utrzymywania własnej serwerowni, a także dla tych, które celem podniesienia poziomu bezpieczeństwa kluczowych systemów poszukują bezpiecznego miejsca do ulokowania swojej infrastruktury. Wykorzystanie Centrum Przetwarzania Danych jest oferowane także w ramach projektów Disaster Recovery.

Korzyści

Dzierżawa zasobów znajdujących się w Centrum Przetwarzania Danych należącym do Lufthansa Systems Poland daje gwarancję jakości oferowanego rozwiązania. Zapewniamy bezpieczeństwo przechowywanych na serwerach danych oraz pełen serwis w razie wystąpienia problemów. Korzystanie z naszych usług pozwala na osiągnięcie dużych oszczędności - uwalnia Klientów od konieczności zakupu i utrzymania kosztownego środowiska IT oraz zapewnienia mu odpowiednich warunków.

Realizacja usługi

Zakres świadczonych usług każdorazowo regulowany jest szczegółową umową typu Service Level Agreement (SLA).

Kompetencje

Serwisy opierające się na dzierżawie zasobów Centrum Przetwarzania Danych są świadczone przez Lufthansa Systems Poland dla licznych klientów w kraju i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie w budowaniu środowisk Disaster Recovery, administrowaniu bazami danych i systemami oraz monitoringu aplikacji dla szeregu klientów, w tym wiodących linii lotniczych.

section image

Skontaktuj się

z nami!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania lub chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Napisz do nas!

arrow
FORMULARZ KONTAKTOWY