section image

Poznaj nas!

Firma Lufthansa Systems Poland powstała w 1998 roku w Gdańsku, gdzie zatrudnia obecnie ponad 700 specjalistów w tak zróżnicowanych dziedzinach jak IT, lotnictwo, logistyka i finanse. Rozwiązania i usługi Lufthansa Systems istotnie wspierają kilkaset linii lotniczych w procesie bezpiecznej i zoptymalizowanej realizacji przewozów lotniczych dla milionów pasażerów rocznie na całym świecie.

Czytaj więcej
section image

Jesteśmy częścią

Lufthansa Group

Należymy do koncernu Lufthansa, w ramach którego specjalizujemy się w realizacji kompleksowych rozwiązań technologicznych oraz dedykowanych usług. Wyróżnia nas wysoka kultura współpracy z klientami, rzetelność i odpowiedzialność.
Jesteśmy również uznanym dostawcą oprogramowania oraz usług dla sektora logistycznego i finansowego. W tym obszarze oferujemy dedykowane rozwiązania tworzone pod konkretne wymagania klientów.
Nasze portfolio uzupełnia rozbudowany pakiet zaawansowanych usług związanych z produkcją i testowaniem oprogramowania oraz zarządzaniem infrastrukturą informatyczną.

Czytaj więcej
section image

Wspieramy pasje!

Sport to zdrowie i każdy pracownik Lufthansa Systems Poland (LSYP) o tym wie! Osiągamy wiele sukcesów w różnych dziedzinach sportu i dlatego stworzyliśmy program LSYP ACTIVE! Pracownicy poza sportami związanymi z lotnictwem (loty samolotami, szybowcami, balonami, na paralotniach oraz skoki spadochronowe) szczególnie upodobali sobie dwie dyscypliny: bieganie i kolarstwo. Rowerem dojeżdżają chętnie także do pracy.

Czytaj więcej