Interesujesz się branżą lotniczą i chcesz, żeby Twoja kariera nabrała prędkości ponaddźwiękowej?

Pracujesz jako programista, tester, administrator systemów lub studiujesz na kierunku związanym z IT? A może jesteś inżynierem aeronautycznym lub studentem lotnictwa?

Już 26 października 2016 r. przyjeżdżamy do Rzeszowa w poszukiwaniu talentów!

Nie przegap okazji, by spotkać się z pracownikami Lufthansa Systems!

section image

Lufthansa Systems szuka pracowników w Rzeszowie

26 października znajdziesz nas m.in. na Politechnice Rzeszowskiej i Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, gdzie podzielimy się swoją wiedzą ze studentami.
Tego samego dnia możesz uczestniczyć w specjalnym Dniu Rekrutacji organizowanym w Hotelu Prezydenckim, w czasie którego każdy będzie miał możliwość skonsultowania z nami swojej ścieżki kariery, a wybrane osoby - które wcześniej zarejestrują się poprzez formularz dostępny na stronie – wezmą udział w przyspieszonym procesie rekrutacyjnym.
Z kolei już 27 października możesz porozmawiać z naszymi pracownikami na targach pracy Absolvent Talent Days na Uniwersytecie Rzeszowskim.

arrow
UWAGA! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
section image

Dlaczego Rzeszów?

Przyjeżdżamy specjalnie do Rzeszowa, aby na miejscu spotkać się z osobami zainteresowanymi pracą w Lufthansa Systems i dać im m. in. możliwość poznania naszej firmy oraz wzięcia udziału w całym procesie rekrutacyjnym - składającym się z testów merytorycznych i rozmów rekrutacyjnych - w ciągu jednego dnia.

Rzeszów odwiedzamy ze względu na jego bogate tradycje lotnicze oraz rozwiniętą branżę IT. Chcemy spotkać ekspertów z obu tych obszarów i dowiedzieć się, jakie mają plany na przyszłość, jak wyobrażają sobie swoją dalszą karierę zawodową. Przy okazji chcemy przybliżyć im działalność Lufthansa Systems, opowiedzieć o tym, co oferujemy jako pracodawca. Mamy nadzieję, że zdecydują się oni na przeprowadzkę do Gdańska.

Przyjeżdżamy do Rzeszowa, gdyż widzimy ogromny potencjał wśród tutejszych specjalistów. Mamy świetne doświadczenia z ekspertami z tego regionu i nadal chcemy zatrudniać u siebie absolwentów rzeszowskich uczelni.

Mamy oferty pracy zarówno dla doświadczonych programistów, testerów, specjalistów z branży lotniczej, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoja zawodową przygodę - podkreśla Karolina Borowa, Human Resources Specialist w Lufthansa Systems Poland.

Dołącz do nas!

section image

Politechnika Rzeszowska

Prezentacja:12:30
SALA P-24, budynek P

ZAPISY
section image

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Prezentacja: 10.00 – 11.30
SALA RA 101

ZAPISY
section image

Recruitment Day

Rozmowy ze specjalistami, testy kwalfikacyjne i możliwość podpisania umowy o pracę w ciągu jednego dnia.

ZAPISY
section image

Absolvent Talent Days

Największe i najbardziej prestiżowe Targi Pracy i praktyk w Polsce.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zapraszamy na prezentację:

Zastosowanie systemów informatycznych

w służbie lotniczej

na przykładzie operacyjnego planowania.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania:

26.10.2016

o godzinie 10.00

SALA RA 101


Politechnika Rzeszowska:

26.10.2016

o godzinie 12.30

SALA P-24, budynek P