Na co dzień w pracy wykonujemy rozmaite zadania na różnych stanowiskach. Jesteśmy specjalistami od oprogramowania, testowania, administratorami, księgowymi, czy menedżerami, ale łączy nas nie tylko wspólna praca i pasjonująca dziedzina w której pracujemy – jesteśmy też aktywni sportowo.

Tworzymy grupę LSYP Active! Bierzemy udział w imprezach biegowych w kraju i za granicą, zawodach triathlonowych, rajdach rowerowych, biegach na orientację i wielu innych. Są wśród nas miłośnicy sportów drużynowych i Ci, którzy trenują indywidualnie.

Aktywność fizyczna to dla nas możliwość realizacji pasji, możliwość odetchnięcia od codziennych obowiązków w pracy i poza nią. Poprawiamy kondycję fizyczną, hartujemy się i dbamy o dobre samopoczucie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i rozwijamy naszą fascynację sportem niezależnie od dyscypliny i umiejętności.

Czekamy na nowe osoby, które będą chciały razem z nami podejmować kolejne wyzwania. Dołącz do nas!

 

 

tile icon

Runners

Pasjonaci biegania to my! Biegamy maratony i krótkie dystanse. Każdy z nas jest inny, a dzieląc się swoim doświadczeniem odkrywamy nowe możliwości i rozwijamy się.

tile icon

Football

Nasza firmowa drużyna piłkarska powstała 8 lat temu i jest najstarszą spośród wszystkich drużyn sportowych w Lufthansa Systems Poland.

 

tile icon

Cycling

Tworzymy grupę entuzjastów, organizujemy wspólne wycieczki, rywalizacje sportowe i motywujemy się wzajemnie do aktywnego spędzania wolnego czasu.

tile icon

Sailing

Bliska obecność morza zachęca pasjonatów żeglarstwa do nabrania wiatru w żagle!