Świadczymy kompleksowe usługi testowania oprogramowania w obszarze testów manualnych, automatycznych oraz wydajnościowych. Oferujemy wsparcie w zakresie zarządzania testami - nasi konsultanci pomagają innym tworzyć własne usługi testowe. Specjalizujemy się w aplikacjach o krytycznych wymaganiach z branży lotniczej i logistycznej. Rozwijamy nasze kompetencje w innych sektorach gospodarki.

tile icon

Zarządzanie testami

Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu zarządzania testami o szerokim wachlarzu metodyk wytwarzania oprogramowania. Oferujemy praktyczne podejście do planowania, koordynacji i monitorowania  testów oraz rozwoju procesów testowych.

tile icon

Konsultacje testowe

Oferujemy doradztwo z zakresu tworzenia, wdrażania oraz analizy i doskonalenia istniejących procesów testowych.  Wspieramy naszych klientów i partnerów w rozwijaniu silnych stron testów oraz definiujemy obszary z potencjałem rozwoju. Świadczymy pomoc w doborze i wdrażaniu narzędzi testowych w zależności od potrzeb klienta.

tile icon

Szkolenia z testowania

Analizujemy potrzeby i oferujemy szkolenia z obszaru testowania oraz narzędzi wspierających testy dla naszych klientów i partnerów.

Realizujemy dedykowane warsztaty oraz szkolenia.

tile icon

Testy manualne

Posiadamy długoletnie doświadczenie w analizie wymagań, estymacji, projektowaniu oraz przeprowadzaniu testów w różnych modelach wytwarzania oprogramowania – zwinnych oraz klasycznych.

Wspieramy projektowanie i utrzymywanie środowisk testowych.

 

tile icon

Testy automatyczne

Świadczymy wsparcie w obszarze testów automatycznych poprzez definiowanie strategii testów oraz dobór narzędzi do procesów i technologii.

Oferujemy przygotowanie środowisk testowych, a także budowanie, wykonywanie i utrzymanie testów automatycznych.

tile icon

Testy wydajnościowe

W zakresie testów wydajnościowych oferujemy analizę wymagań oraz przygotowanie propozycji realizacji.

Posiadamy praktyczne doświadczenie z zakresu oceny i doboru narzędzi oraz przedstawiamy rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

tile icon

Testy penetracyjne

Realizujemy testy bezpieczeństwa aplikacji internetowych oraz infrastruktury sieciowej, mające na celu identyfikację podatności, które mogą zostać wykorzystane przez cyberprzestępców, aby przejąć cenne dane lub zablokować dostęp do danego serwisu.

tile icon

Akademia Lufthansa Systems Poland

Akademia Lufthansa Systems Poland jest kompleksowym programem skierowanym do specjalistów chcących zmienić swój obecny profil zawodowy, a także studentów ostatnich lat studiów, absolwentów kierunków informatycznych, matematycznych i pokrewnych. W ramach Akademii oferujemy zdobycie wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania, automatyzacji testów, a także zdobycie podstawowej wiedzy aeronautycznej i logistycznej.

tile icon

Laboratorium

Testowanie może być jeszcze ciekawsze!

Posiadamy laboratorium sprzętowe powiązane z wytwarzanym oprogramowaniem.

Jesteśmy dumni z unikalnego laboratorium awioniki samolotowej oraz dedykowanych urządzeń wykorzystywanych przez pilotów.