Zapraszamy do przeczytania relacji z wydarzeń, w których w ostatnim czasie braliśmy udział. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Targów Pracy i wzięli udział w organizowanych przez nas warsztatach! Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na facebooku i linkedin!

section image

Inżynierskie Targi Pracy

16.03.2016, Politechnika Gdańska

Wiosnę rozpoczęliśmy od uczestnictwa w Inżynierskich Targach Pracy organizowanych przez organizację BEST na Politechnice Gdańskiej.
Na naszym stoisku na odwiedzających czekały ogłoszenia z aktualnymi ofertami pracy i staży, quizy, a także symulator lotów, który cieszył się ogromną popularnością. Okazało się, że lądowanie na symulatorze to nie taka łatwa sprawa....

section image

Konferencja beIT

19.03.2016, Wydział ETI, Politechnika Gdańska

Kolejnym wydarzeniem, w którym mieliśmy okazję wziąć udział była konferencja beIT. Uczestnicy konferencji, którzy wybrali ścieżkę beAgile, mieli okazję wziąć udział w warsztacie Lego Agile prowadzonym przez naszych ekspertów. Warsztaty spotkały się z pozytywnym odbiorem przez uczestników konferencji i mamy nadzieję, że osoby, którym nie udało się wziąć udziału w tej edycji Lego Agile, spotkają się z nami w przyszłości!

section image

Absolvent Talent Days

5.04.2016, Ergo Arena

W kwietniu uczestniczyliśmy w największych ogólnopolskich Targach Pracy - Absolvent Talent Days na Ergo Arenie.
Na naszym stoisku ponownie czekał symulator lotów oraz quizy logiczne i zadania aeronautyczne. Chętni mogli zobaczyć m. in. mapy lotnicze i dowiedzieć się, na czym polega praca naszych ekspertów.
Promowaliśmy też Akademię Programowania - rekrutacja już ruszyła, zachęcamy do aplikowania! (Więcej informacji w zakładce KARIERA).
Przeprowadziliśmy również warsztat Agile – „The art of possible”, który przybliżył uczestnikom możliwości, jakie daje zastosowanie procesu empirycznego w praktyce.

section image

Best Career Meeting

7.04.2016, Politechnika Gdańska

Dwa dni później w ramach spotkania z pracodawcą, Best Career Meeting, organizowanego przez organizację studencką Best, przeprowadziliśmy warsztaty dotyczące zatsosowania systemów IT w lotnictwie. Nasi specjaliści przedstawili wybrane zagadnienia z zakresu lotnictwa i IT, odpowiadali również na pytania uczestników spotkania. Dodatkowo zorganizowaliśmy konkurs, a nagrodą dla uczestników była możliwość spędzenia nader aktywnego dnia w naszej firmie!

section image

Konferencja Inżynierii Ruchu Lotniczego

12.04.2016, Politechnika Warszawska

12 kwietnia wybraliśmy się do Warszawy, aby uczestniczyć w IV Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Ruchu Lotniczego. Wydarzenie było organizowane przez Zakład Inżynierii Transportu Lotniczego we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Transportu Lotniczego. Patronat nad wydarzeniem objęła między innymi Lufthansa.
Podczas konferencji specjaliści z Lufthansa Systems Poland przedstawili zakres usług realizowanych przez naszą firmę oraz ich wpływ na operacje lotnicze. Na stoisku kontynuowaliśmy rozmowy z ekspertami oraz prezentowaliśmy oferty pracy. Nie mogło również zabraknąć symulatora lotów.